دکتر سهیلا طاهری

متخصص پوست و مو


کلینیک یاس

آدرس مطب

جوانسازی گردن

پوست بدن و صورت، همزمان با هم و مثل هم پیر نمی شوند. نواحی از بدن مثل گردن که پوست نازکی دارند علائم پیری را زودتر نشان می دهد. پوست گردن مثل پوست ناحیه چشم فیبرهای الاستین کمتری نسبت به پوست صورت دارد. در ضمن در ناحیه گردن بافت چربی وجود نداردکه منجر به کم شدن بافت های حمایت کننده پوست می شود.
با افزایش سن به ویژه در زنان، گردن بلند استوانه ای از دست می رود که از دلایل آن افتادگی خط فک و تشکیل غبغب است. پوست نازک می شود و خطوط ظریف و چروک های عمیق ایجاد می شود. پوست خاصیت کشسانی خود را از دست می دهد و شل و آویزان می شود که به آن گردن بوقلمون گفته می شود.
جهت جوانسازی پوست گردن روشهای مختلفی به کار می رود از جمله لیفت با نخ، تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، آر اف فرکشنال، هایفو و......

1-تزریق بوتاکس nefertiti lift:
به دلیل ظاهر زیبا و جوان گردن نفرتیتی ملکه مصر این عنوان اطلاق می شود. در این روش بوتاکس در زیر خط فک و گردن تزریق می شود. این روش در بیماران جوانتر در مراحل اولیه پیری مناسب تر است.

2- تزریق فیلر:
ژل های هیالورونیک اسید حجم و الاستیته گردن را بهبود می دهد و رطوبت از دست رفته پوست را برمی گرداند. ژل های الانسه هم در بهبود قوام و سفتی این ناحیه مفید هستند. ژل الانسه به صورت نقاط ریز در خود چروک ها تزریق می شود.

3- لیفت با نخ:
نخ silhouette تا حدی می تواند جایگیزین لیفت های مرسوم در فک تحتانی وگردن شود. نخ در پوست جایگذاری می شود که یک لیفت مکانیکی ایجاد می کند که با تحریک کلاژن سازی این خاصیت لیفت حفظ می شود.

4- Profhilo:
شبیه ژل های هیالورونیک اسید است اما به جای پر کردن خطوط برای تحریک کلاژن سازی و ساخت الاستین طراحی شده است ک منجر به کاهش شلی پوست می شود. پروفایلو قوام و شلی پوست را در دو جلسه بهبود می دهد که به فاصله یک ماه تزریق می شود. برای افراد بالای 30 سال مناسب است و حتی در افراد خیلی مسن هم قابلیت تزریق دارد.


آدرس مطب : اصفهان، خیابان بزرگمهر اول هشت بهشت غربی، مجتمع فدک، واحد 401
تلفن : 32665291 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیاپلیکیشن دکترسهیلاطاهریوبسایت کلینیک یاسخدمات مطبگالریلیست موضوعی مقالاتلیپوماتیکهایفوتراپیپیوند موفیلرهامزوتراپیمراقبت های پوستمراقبت های موسیگار و عوارض پوستیزگیل تناسلی و درمانبیماری های منتقله جنسیهمه چیز درباره رنگ موواریس و درمانکاربرد های بوتاکسدرماپندانستنیهای کوتاه اما مفیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانخدمات ویژهلیزرها