دکتر سهیلا طاهری

متخصص پوست و مو


کلینیک یاس

آدرس مطب

مزوتراپی و درماپن

مزوتراپی
مزوتراپی تزریق دارو در در لایه میانی پوست می باشد که با سوزن های بسیار نازک انجام می شود. انتخاب ماده تزریق شونده بستگی به مشکل زمینه ای پوست دارد. مثلا برای مزوتراپی چربی از مواد از بین برنده چربی استفاده می شود یا برای جوانسازی از مواد حاوی عوامل رشد، پپتیدها، ویتامین ها و هیالورونیک اسید استفاده می شود. انجام مزوتراپی با کرم های بی حسی موضعی بسیار راحت و بدون درد است. تکرار درمان حدود 8 - 4 جلسه لازم است. معمولا قرمزی یا احساس خشکی اندکی به مدت یکی دو روز خواهید داشت. در مزوتراپی چربی گاهی ورم و قرمزی تا سه روز ادامه دارد.

درماپن
درماپن دستگاهی است که تعداد زیادی سوزن باریک در کاتریج آن وجود دارد که وارد پوست می شوند. عمق نفوذ و سرعت حرکت این سوزن ها قابل تنظیم است. درماپن با ایجاد تعداد زیادی زخم بسیار ریز روی پوست در واقع پوست را تحریک به کلاژن سازی جهت ترمیم این سوراخ ها می کند که در مورد چروک های سطحی، اسکار آکنه و منافذ باز پوست بسیار موثر است. درماپن برتری بسیاری نسبت به درمارولر دارد. نیدل های درماپن به صورت عمودی وارد پوست می شوند و تعداد سوراخ های بیشتری ایجاد می کند و در پوست شکننده بینی یا پلک استفاده از آن راحت تر است. درماپن باید حدود 8 - 5 جلسه انجام شود. بعد از انجام نیدلینگ با درماپن فقط قرمزی شبیه آفتاب سوختگی به مدت 3-2 روز خواهید داشت و شاید چند روز هم احساس خشکی داشته باشید. استفاده از ترمیم کننده ها و کرم های مرطوب کننده و ضدآفتاب کافی خواهد بود. ترکیبات جوان کننده و کلاژن ساز و در مورد پوست های دارای لک ترکیبات ضد لک روی پوست مالیده شده و درماپن استفاده می شود.
در مورد کک و مک مزوتراپی با مواد ضد لک انجام می شود که به صورت نقطه ای تزریق می شود.


آدرس مطب : اصفهان، خیابان بزرگمهر اول هشت بهشت غربی، مجتمع فدک، واحد 401
تلفن : 32665291 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیاپلیکیشن دکترسهیلاطاهریوبسایت کلینیک یاسخدمات مطبگالریلیست موضوعی مقالاتلیپوماتیکهایفوتراپیپیوند موفیلرهامزوتراپیمراقبت های پوستمراقبت های موسیگار و عوارض پوستیزگیل تناسلی و درمانبیماری های منتقله جنسیهمه چیز درباره رنگ موواریس و درمانکاربرد های بوتاکسدرماپندانستنیهای کوتاه اما مفیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانخدمات ویژهلیزرها