دکتر سهیلا طاهری

متخصص پوست و مو


کلینیک یاس

آدرس مطب

بیوگرافی

دکتر سهیلا طاهری متولد سال 1354 می باشند. ایشان در سال 1372 در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شده و با طی دوره پزشکی عمومی با معدل عالی فارغ التحصیل شدند.

در سال 1384 با رتبه عالی در رشته بیماری های پوست و مو در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد و ایشان در سال 1388 با رتبه برتر کشوری از این رشته فارغ التحصیل شده، جهت گذراندن دوره تعهد خدمات رهسپار استان چهار محال و بختیاری و شهرستان بروجن شدند. طی مدت 4 سال در این شهر مشغول طبابت بودند . از سال 1391 به اصفهان برگشته و اقدام به دایر نمودن مطب نمودند و در مطب خود مشغول انجام درمان بیماران و خدمات زیبایی می باشند. در زمستان 1394 با همکاری چندتن از متخصصین پوست دیگر اقدام به تأسیس کلینیک پوست و زیبایی یاس کردند .

کلینیک یاس با جدیدترین امکانات و تجهیزات و فضای وسیع و لوکس در قلب شهر اصفهان در خیابان هشت بهشت غربی تأسیس شده و دارای اتاق های عمل مجهز و دارای انواع دستگاه های لیزر روز و زیبایی می باشد و در زمینه پیوند مو و پیکرتراشی یا لیپوماتیک بسیار فعال می باشد. دکتر طاهری در زمینه لیپوماتیک یا پیکرتراشی بسیار متبحر بوده و سابقه صدها عمل موفق در کارنامه خود را دارند. فعلا محل فعالیت ایشان در مطب شخصی در آدرس هشت بهشت غربی، مجتمع فدک ، واحد 401 (تلفن تماس: 32665291) و کلینیک یاس در آدرس هشت بهشت غربی (تلفن تماس: 32661667) می باشد.

شما می توانید خدمات ویژه زیر را با بهترین کیفیت در کلینیک خانم دکتر طاهری دریافت کنید :

- رفع چاقی های موضعی با دستگاه لیپوماتیک که فعلا بهترین روش لیپولیز است.

- جوانسازی ناحیه ژنیتال بانوان با تزریق چربی، لیزر مونالیزا و لابیاپلاستی

- تزریق چربی برای صورت، پشت دست، سینه ها ، باسن و ناحیه ژنیتال

- کاشت مو به روش های FIT وFUT


آدرس مطب : اصفهان، خیابان بزرگمهر اول هشت بهشت غربی، مجتمع فدک، واحد 401
تلفن : 32665291 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیاپلیکیشن دکترسهیلاطاهریوبسایت کلینیک یاسخدمات مطبگالریلیست موضوعی مقالاتلیپوماتیکهایفوتراپیپیوند موفیلرهامزوتراپیمراقبت های پوستمراقبت های موسیگار و عوارض پوستیزگیل تناسلی و درمانبیماری های منتقله جنسیهمه چیز درباره رنگ موواریس و درمانکاربرد های بوتاکسدرماپندانستنیهای کوتاه اما مفیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانخدمات ویژهلیزرها