دکتر سهیلا طاهری

متخصص پوست و مو


کلینیک یاس

آدرس مطب

از لیزر فرکشنال بیشتر بدانید

لیزر Co2 Fractional
دستگاه Smartxide2 بر دیگر دستگاه های Co2 برتری های زیادی دارد. برای اولین بار در دنیا ترکیب Co2 و RF (رادیوفرکونسی) در این دستگاه استفاده شده است.تحریک کلاژن سازی مکانیسم اصلی تاثیر این لیزر است و می تواند در از بین بردن چین و چروک و شلی پوست بسیار موثر باشد و براحتی در نواحی از پوست که درمان مشکل است مثل گردن و دکولته و اطراف چشم قابل استفاده است. استفاده از تکنولوژی PSD (pluse Shape Design) باعث ایجاد نتایج درمانی شده است که قبلا هرگز بدست نیامده است.

اثر درمانی انتخابی دستگاه باعث می شود که آسیب حرارتی به بافت های اطراف به حداقل برسد و بیمار بعد از لیزر سریعا بهبود یافته و به کار و زندگی خود برگردد.
گزینه smart Stack: عمق تبخیر ناشی از لیزر را کنترل می کند و در واقع حرارت تولید شده توسط پالس را تنظیم می کند.با تکنولوژی stacking می توان انرژی هر DOT لیزر را در یک پالس یا پالس های مختلف تخلیه نمود. به این ترتیب با افزایش smart Stack ستون های حرارتی ظریف به لایه های پایینی درم می رسد و بافت فرصت خنک شدن بین پالس ها را پیدا می کند. بنابراین امکان آسیب حررت و عوارض ناخواسته در نواحی حساس و پوست های تیره کاهش پیدا می کند.

ترکیب Co2 با RF باعث ایجاد اثرات درمانی قابل ملاحظه در تعداد جلسات کم تر می شود. اثر همزمان Co2 با RF زمان بهبودی را کاهش داده و بازسازی مجدد درم و تاثیر عمقی حرارت را افزایش می دهد. بعلاوه تحریک فیبروبلاستها برای کلاژن سازی بطور چشمگیری افزایش می یابد. چنین ترکیبی درمان عوارضی چون اسکارها ، ضایعات پیگمانته پوست، چروک های عمیق دور چشم و کاربر روی تیپ های پوستی تیره را آسان می کند. علاوه بر این ریسک تیره شدن پوست بعد از لیزر به شدت کاهش می یابد. این تکنولوژی جوانسازی ناحیه گردن و دکولته که تاکنون غیرقابل درمان بودند را نیز امکان پذیر می سازد.

کاربردهای کلی لیزر Co2 در حیطه پوست و زیبایی :
اصلاح اسکارها از جمله اسکار آکنه ، آبله مرغان، سالک، اسکار ناشی از تصادف و جراحی
جراحی پوست : برداشت خال و زگیل و ضایعات پوستی
جوانسازی : اصلاح چین و چروک، سفت کردن پوست
ضایعات پیگمانته و رنگی : لنتیگو و خال و کک و مک و ...


آدرس مطب : اصفهان، خیابان بزرگمهر اول هشت بهشت غربی، مجتمع فدک، واحد 401
تلفن : 32665291 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیاپلیکیشن دکترسهیلاطاهریوبسایت کلینیک یاسخدمات مطبگالریلیست موضوعی مقالاتلیپوماتیکهایفوتراپیپیوند موفیلرهامزوتراپیمراقبت های پوستمراقبت های موسیگار و عوارض پوستیزگیل تناسلی و درمانبیماری های منتقله جنسیهمه چیز درباره رنگ موواریس و درمانکاربرد های بوتاکسدرماپندانستنیهای کوتاه اما مفیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانخدمات ویژهلیزرها