دکتر سهیلا طاهری

متخصص پوست و مو


کلینیک یاس

آدرس مطب

افزایش سایز سینه با تزریق چربی

برای افزایش سایز سینه خانم ها روش های مختلفی مثل تزریق ژل ، تزریق چربی و جاگذاری پروتز پیشنهاد شده است . در سال های اخیر تزریق ژل به دلیل عوارض زیاد و نیاز به حجم بسیار زیاد منسوخ شده است و اقبال عمومی به سمت تزریق چربی متمایل شده است . اگر فردی در مناطقی از بدن مثل خارج ران ، پهلو یا شکم چربی اضافه داشته باشد می توان این چربی ها را تحت شرایط استریل خارج کرد و در محل جدید مجددا تزریق کرد.

تزریق چربی منجر به نتایج طبیعی و قابل قبول می شود و با توجه به این که چربی بافت طبیعی خود بدن است عوارض چندانی ندارد. عمر این چربی از 6 ماه تا یک سال و بیشتر متغیر می باشد و تزریق های مکرر چربی معمولا منجر به افزایش عمر چربی و مدت اثر آن تا سال ها می شود . قبل از اقدام به تزریق چربی در افراد بالای 40 سال باید ماموگرافی اولیه انجام شود. افراد زیر 40 سال هم در صورتی که سابقه سرطان پستان در خانواده خود ( به ویژه مادر- خاله و مادر بزرگ مادری ) داشته باشند حتما باید قبل از اقدام به تزریق چربی ماموگرافی انجام دهند.

تزریق چربی باعث سرطان نمی شود فقط چون بعد از تزریق چربی، رسوب کلسیم در بافت سینه اتفاق می افتد ، این محل های رسوب ممکن است با تشخیص سرطان سینه تداخل کند و کار تشخیصی را دچار مشکل کند. از این رو باید قبل از تزریق ، ماموگرافی انجام شود تا وجود یا عدم وجود مناطق کلیسیفیکاسیون مشخص شود.


آدرس مطب : اصفهان، خیابان بزرگمهر اول هشت بهشت غربی، مجتمع فدک، واحد 401
تلفن : 32665291 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیاپلیکیشن دکترسهیلاطاهریوبسایت کلینیک یاسخدمات مطبگالریلیست موضوعی مقالاتلیپوماتیکهایفوتراپیپیوند موفیلرهامزوتراپیمراقبت های پوستمراقبت های موسیگار و عوارض پوستیزگیل تناسلی و درمانبیماری های منتقله جنسیهمه چیز درباره رنگ موواریس و درمانکاربرد های بوتاکسدرماپندانستنیهای کوتاه اما مفیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانخدمات ویژهلیزرها