دکتر سهیلا طاهری

متخصص پوست و مو


کلینیک یاس

آدرس مطب

لیپوماتیک ایمن و مؤثر

لیپوماتیک برای تخلیه چربیهای موضعی تأییدیه FDA را دریافت کرده است. حرکات ارتعاشی هندپیس چربی ها را می شکند و این چربی های خرد شده به راحتی از بدن خارج می شوند. یکی از مزایای اصلی این دستگاه ایمن بودن آن است. دستگاه به گونه ای طراحی شده است که در صورت برخورد کانولا (لوله با بافتی غیر از بافت چربی فورا از حرکت باز می ایستد و احتمال آسیب به احشاء و عضلات را کاهش می دهد.

این مکانیسم در دستگاه های دیگر لیپولیز وجود ندارد. درد بیمار در لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر کمتر است و بیمار سریعتر به زندگی عادی بر می گردد و نیاز به استراحت کمتری دارد.لیپوماتیک در مقایسه با دیگر روش های لیپوساکشن وابسته به امواج اولتراسوند ایمنی بیشتری دارد، چون انرژی امواج اولتراسوند فقط بر چربی تأثیر نمی گذارند بلکه ممکن است به عضلات و اعصاب و عروق خونی نیز آسیب وارد کنند، در نتیجه هم درد بیشتری بر بیمار تحمیل می شود و هم احتمال عوارض عمل افزایش پیدا می کند.

در دستگاه لیپوماتیک از هوای فشرده جهت ارتعاش کانولا استفاده می شود و این کانولا به طور اتوماتیک می تواند تا 360 درجه چرخش پیدا کند. این حرکت ارتعاشی و چرخشی چربی ها را به شکل امولسیفیه در می آورد و خود دستگاه همزمان این چربی های مایع را از بدن خارج می کند. روش لیپوماتیک خستگی کمتری برای .پزشک به همراه دارد و در مدت کوتاه تری عمل پایان می یابد.


آدرس مطب : اصفهان، خیابان بزرگمهر اول هشت بهشت غربی، مجتمع فدک، واحد 401
تلفن : 32665291 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیاپلیکیشن دکترسهیلاطاهریوبسایت کلینیک یاسخدمات مطبگالریلیست موضوعی مقالاتلیپوماتیکهایفوتراپیپیوند موفیلرهامزوتراپیمراقبت های پوستمراقبت های موسیگار و عوارض پوستیزگیل تناسلی و درمانبیماری های منتقله جنسیهمه چیز درباره رنگ موواریس و درمانکاربرد های بوتاکسدرماپندانستنیهای کوتاه اما مفیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانخدمات ویژهلیزرها