دکتر سهیلا طاهری

متخصص پوست و مو


کلینیک یاس

آدرس مطب

درمان موهای زائد با لیزر

اگر تیغ زدن، موم انداختن و یا اپیلاسیون موهای زائد برای شما امری ناخوشایند است، لیزر موهای زائد به عنوان یک گزینه با ارزش قابل توجه است.لیزر موهای زائد یکی از روش های رایج، ایمن و مؤثر زیبایی در ایالات متحده آمریکا محسوب می شود. در این روش اشعه لیزر به فولیکول های مو تابیده و این فولیکول ها را از بین می برد.

مزایای لیزر موهای زائد
لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، بازو، زیر بغل، خط بیکینی، و مناطق دیگر مفید است. از مزایای لیزر مو می توان به دقت و سرعت آن در از بین بردن موهای زائد اشاره کرد. لیزر می تواند موهای ضخیم و تیره هر قسمت را بدون آسیب رساندن به پوست از بین ببرد.
تابش هر پالس لیزر کسری از یک ثانیه طول می کشد و می تواند در همان زمان بسیاری از فولیکول های مو را از بین ببرد. مدت زمان لازم برای مناطق کوچک مانند لب بالا کمتر از یک دقیقه، و مناطق بزرگ، مانند پشت و یا پاها، ممکن است یک ساعت زمان نیاز داشته باشد.
در بیشتر افراد نتیجه مطلوب به طور متوسط بین 3 تا 7 جلسه قابل مشاهده است.

آمادگی های قبل از انجام لیزر
لیزر موهای زائد، باید توسط پزشک متخصص یا تکنسین ماهر انجام شود. به مدت 6 هفته قبل از لیزر از اپیلاسیون یا الکترولیز موهای زائد بپرهیزید زیرا اپیلاسیون یا الکترولیز باعث از بین رفتن ریشه مو می شود.شما هم چنین باید مدت شش هفته قبل و بعد از لیزر از آفتاب گرفتن خودداری کنید زیرا نور آفتاب باعث می شود تا اثر لیزر کمتر شده و هم چنین عوارض پس از درمان را بیشتر می کند.روز قبل از لیزر، موهای قسمت مورد نظر را بتراشید به طوری که تنها چند میلی متر از مو از سطح پوست نمایان باشد .میزان پاسخ دهی به درمان با توجه به رنگ مو، ضخامت مو، محل تحت درمان و هم چنین رنگ پوست متفاوت است.


آدرس مطب : اصفهان، خیابان بزرگمهر اول هشت بهشت غربی، مجتمع فدک، واحد 401
تلفن : 32665291 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیاپلیکیشن دکترسهیلاطاهریوبسایت کلینیک یاسخدمات مطبگالریلیست موضوعی مقالاتلیپوماتیکهایفوتراپیپیوند موفیلرهامزوتراپیمراقبت های پوستمراقبت های موسیگار و عوارض پوستیزگیل تناسلی و درمانبیماری های منتقله جنسیهمه چیز درباره رنگ موواریس و درمانکاربرد های بوتاکسدرماپندانستنیهای کوتاه اما مفیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانخدمات ویژهلیزرها