دکتر سهیلا طاهری

متخصص پوست و مو


کلینیک یاس

آدرس مطب

بدون جراحی لیفت پوست خود را ترمیم کنید

پوست شل و آویزان باعث ایجاد حالت خسته و مسن در صورت شده و حدود صورت در نواحی چانه و گردن را محو می کند. هایفو پوست را می کشد و آن را سفت می کند و منجر به لیفتینگ صورت و گردن می شود.هایفو عمدتا برای لیفت صورت و گردن به کار می رود اما در ناحیه شکم و سینه و استریا (خطوط ناشی از کشیدگی پوست) نیز کاربرد دارد.مکانیسم اثر بدین ترتیب است که امواج اولتراسوند تابیده شده به پوست سطح پائینی از گرما در پوست ایجاد می کند که منجر به تحریک تولید کلاژن و جوانسازی می شود. فقط با یک جلسه هایفو پوست شروع به کلاژن سازی می کند که باعث ایجاد پوست صافتر، سفت ترو روشن تر می شود که ماهها بعد از درمان حاصل می شود.

اثرات هایفو :
- چشمها بازتر می شود.
- ابروها بالا می رود.
- خطوط و چین و چروک ها صاف می شوند.
- منافذ باز پوست ظاهر بهتری پیدا می کنند.
- پوست نرم و صاف می شود و خاصیت کشسانی آن افزایش می یابد.

مواردی که هایفو به کار می رود :
- خط فک محو شده
- افتادگی اطراف دهان
- پلک های افتاده
- چین های گردن
-پوست نازک
- چین و چروک و خطوط صورت
- قرمزی و خشکی مختصر پوست
- قوام یکنواخت پوست
- منافذ باز پوست

هایفو درد چندانی ندارد . معمولا نیاز به بی حسی ندارد . برخی بیماران احساس گرما یا گزگز مختصر در پوست دارند که قابل تحمل است. کل فرایند 45-30 دقیقه طول می کشد و بعد از انجام هایفو می توانید فورا سرکار خود برگردید.فرایند کلاژن سازی شروع شده و در طی 3-2 ماه بعد بتدریج اثرات مفید هایفو را خواهید دید و در برخی افراد تکمیل اثرات تا 6 ماه طول می کشد. هایفو در واقع نمی تواند به اندازه لیفتینگ جراحی اثرات دراماتیک ایجاد کند اما یک روش لیفتینگ ساده ، ایمن و ارزان بدون تیغ جراحی است.هایفو در افراد با شلی مختصر تا متوسط پوست انجام می شود اما بیماران جوان طالب زیبایی هم می توانند به عنوان تحریک کننده تولید کلاژن از آن بهره ببرند.


آدرس مطب : اصفهان، خیابان بزرگمهر اول هشت بهشت غربی، مجتمع فدک، واحد 401
تلفن : 32665291 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیبیوگرافیاپلیکیشن دکترسهیلاطاهریوبسایت کلینیک یاسخدمات مطبگالریلیست موضوعی مقالاتلیپوماتیکهایفوتراپیپیوند موفیلرهامزوتراپیمراقبت های پوستمراقبت های موسیگار و عوارض پوستیزگیل تناسلی و درمانبیماری های منتقله جنسیهمه چیز درباره رنگ موواریس و درمانکاربرد های بوتاکسدرماپندانستنیهای کوتاه اما مفیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانخدمات ویژهلیزرها